Navigácia

Kalendár akcií

 • Exkurzia

  Dňa 9.11.2018 navštívili naši žiaci v rámci exkurzie Hvezdáreň v Partizánskom. Fotky sú TU.

 • Športová aktivita

  Športová aktivita

  V rámci telesnej výchovy v prvom ročníku ZŠ sa v našej škole realizuje testovanie v rámci projektu ,,Testovanie pohybových predpokladov prvákov“. Cieľom tohto celoplošného testovania žiakov prvých ročníkov je odporučiť deťom (ich rodičom) druhy športov, na ktoré majú deti predpoklady a môžu sa im venovať aj na výkonnostnej úrovni, resp. ich budú viac baviť vzhľadom na ich danosti. Na testovaní spolupracujú Národné športové centrum, Slovenský olympijský výbor a Slovenský paralympijský výbor. Testovanie v celkovo desiatich parametroch a činnostiach absolvujú v týchto dňoch žiaci 1. ročníka v základných školách po celom Slovensku. Tu si môžete pozrieť FOTKY z testovania našich šikovných športovcov prvákov v disciplíne ,,Kotúľanie 3 lôpt".

 • Ďalšie aktivity celej školy

  Ďalšie aktivity celej školy

  V tieto pekné jesenné dni v rámci techniky aj v rámci aktivít a činnosti Materskej školy a ŠKD-družiny pomáhajú naši šikovní, pracovití žiaci spolu s učiteľmi a s prevádzkovými zamestnancami čistiť aj okolie našej školy. Zbierame odpadky, hrabeme lístie, upratujeme okolie a tešíme sa aj z krásneho uprataného prostredia okolo našej školy.

   Pekný jesenný deň prajeme....  

 • Oznam pre rodičov

  Oznam pre rodičov

  Vážení rodičia!

  Pozývame Vás na triedne konzultačné rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 19.11.2018 (pondelok) od 15:00 - 17:00 h. Vaša účasť je dôkazom záujmu o Vaše dieťa. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  Pekný deň....😃

 • Testovanie T5-2018

  Testovanie T5-2018

    stredu 21. novembra 2018 sa uskutoční testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ (T5-2018). Testovania papierovou formou sa zúčastnia všetci žiaci 5. ročníka ZŠ, vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, okrem žiakov vzdelávaných podľa vzdelávacích programov pre žiakov s mentálnym postihnutím.  Žiaci budú testovaní z matematiky a slovenského jazyka a literatúry. Základné informácie nájdete TU: základné_info ďalšie: http://www.nucem.sk/sk/testovanie_5.

 • Okresné kolo stolný tenis

  Okresné kolo stolný tenis

  Dňa 6.11.2018 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže ZŠ stolný tenis-žiačky. Naše dievčatá v zložení Klára Moravanská, Ema Pastorková a Betka Stachová podali bojovný výkon, keď sme hrali vyrovnanú partiu so žiačkami zo ZŠ Stará Turá. Druhý zápas sme prehrali s víťazom tejto súťaže so ZŠ Kpt. Nálepku, N.Mesto n/V. Umiestnili sme sa na 8.mieste v okrese Nové Mesto nad Váhom v stolnom tenise. Našim súťažiacim žiačkam Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Fotky TU.

 • Prednáška Blue Life

  Prednáška Blue Life

  V utorok 6.11.2018 sa u nás v škole uskutočnila veľmi pútavá a zaujímavá prednáška o ochrane života v oceánoch, o ochrane planéty Zem a o záchrane pralesov. Pozrite si fotky z tejto prednášky TU.

 • Oznam

  Oznam

  30.10.2018 bol štátny sviatok a od 31.10.2018 do 4.11.2018 boli jesenné prázdniny. Začiatok vyučovania po jesenných prázdninách bol od pondelka 5.11.2018. (29.10.2018 bolo v našej škole riaditeľské voľno)

 • OZNAM PRE DEVIATAKOV A ICH RODIČOV:

  OZNAM PRE DEVIATAKOV A ICH RODIČOV:

  Dobrý deň,

  Oznamujem, že Všetci Deviataci môžu ísť navštíviť stredné školy na deň otvorených dverí=DOD iba popoludní po vyučovaní s rodičmi-s rodičom. Všetci riaditelia stredných škôl odporúčajú, aby deviataci prišli na DOD s rodičom. O bližšie informácie môžte zavolať na mobil=0940/700487 alebo napísať e-mail= zssmshorna.streda@gmail.com. 

  Prajem pekný deň.

  S pozdravom

  Mgr. Viliam Žitňanský

  výchovný poradca, 

  zástupca riaditeľa školy.

 • Súťaž zručnosti

  Súťaž zručnosti

  Dňa 25.10.2018 sa prihlásení chlapci z 2.stupňa= 8. a 9.triedy zúčastnili "Súťaže zručností" v SPŠ Bzinská 11 v Novom Meste nad Váhom v odboroch elektrotechnika, informatika a strojárstvo. Fotky TU.

 • Vybíjaná 1.stupeň:

  Vybíjaná 1.stupeň:

  V utorok 22.10.2018 sa naši šikovní žiaci 1.stupňa zúčastnili predkola súťaže vo vybíjanej a umiestnili sa na výbornom 3.MIESTE. Našim Žiakom športovcom GRATULUJEME a Ďakujeme im za výbornú reprezentáciu našej školy v Hornej Strede. Fotky TU.

 • Poďakovanie pre ZŠ s MŠ Horná Streda:

 • Informácie....

  Informácie....

  Dobrý deň,

  tu na webovej stránke školy v Hornej Strede a na Facebooku našej školy sú všetky informácie o škole, zo školských aktivít i z úspechov našich žiakov a učiteľov. Všetci si môžte hocikedy pozrieť všetky informácie, a aj fotky-albumy zo spomínaných aktivít. Predsa len, fotky dosť dobre vystihujú a ukazujú pozitívnu atmosféru z našich školských aktivít.... Rodičia majú možnosť si vytvoriť svoj album fotiek svojho dieťaťa z TU uverejnených aktivít aj z jeho úspechov v našej škole.

  Prajeme pekný deň....

 • Jesenné aranžovanie

  Jesenné aranžovanie

  Dňa 16.10.2018 sa v Hornostredke uskutočnila aktivita ,,Jesenné aranžovanie. Viď fotky z tejto super aktivity našich žiakov spolu učiteľmi TU.

 • Exkurzia

  Exkurzia

  Dňa 15.10.2018 - exkurzia Bradlo, Papiernička Petrus viď fotky TU.

 • Futsal Cup žiakov ZŠ

  Futsal Cup žiakov ZŠ

  Dňa 11.10.2018 sa naši chlapci zúčastnili súťaže Futsal Cup žiakov ZŠ. Ďakujeme im za reprezentáciu našej školy. Viď fotky TU.

 • Týždeň zdravej výživy 1. a 2. ročník

  Týždňa zdravej výživy sa zúčastnili aj prváci a druháci. Fotogalérie: prváci, druháci

   

 • Týždeň zdravej výživy 3. a 4.ročník

  Týždeň zdravej výživy 3. a 4.ročník

     V rámci týždňa zdravej výživy a jablka si žiaci 3. a 4. ročníka pripravili spoločnú aktivitu - súťaž o najkrajšie jablko. Tretiaci zahlasovali a vybrali najkrajšie jabĺčko u štvrtákov a štvrtáci u tretiakov. Výhercovia boli odmenení jablkovým diplomom a drobnými cenami. Celé dopoludnie sa nieslo v duchu zdravej výživy, žiaci si priniesli rôzne jablkové dobroty, riešili jablkové úlohy a vypracovávali projekty o jablku. Fotky TU.

 • Športová súťaž ZŠ

 • Návšteva

  Návšteva

  Rozprávkové bytosti navštívili MŠ i ZŠ v Hornej Strede....  Foto TU.

strana: