Akcie

Turnaj v malom futbale a vo florbale

Od roku 2007 sa v našej škole pravidelne organizuje turnaj vo futbale aj vo florbale. Touto tradíciou sa snažíme podchytiť všetkých žiakov, mladých hráčov  najobľúbenejšieho športu futbal aj v netradičnom športe florbal. Organizátorom je  Mgr. Viliam Žitňanský a ceny prepláca Rodičovské združenie.  Svoju zanietenosť  športu, bojovnosť  a  súťaživosť tak majú možnosť ukázať v priateľskej atmosfére všetci žiaci a všetky družstvá. Podrobnosti z predchádzajúcich turnajov nájdete v dokumente:  Futbalovy turnaj.