Sponzori

Podporili nás a stále podporujú:

HD Elektronic, Brunovce - opätovný finančný sponzorský dar na účet Rodičovského združenia pri ZŠ s MŠ Horná Streda - ĎAKUJEME!!!! yes

DOMOSS Piešťany je každoročným prispievateľom cien do tomboly do Rodičovského plesu v Hornej Strede.

PLANTEX spol. s.r.o VESELÉ pri Piešťanoch - dodáva zdarma do školskej jedálne v rámci zdravej výživy pre našich žiakov jablká a jablkovú šťavu.

24.6.2016 daroval Pán Palo Kyselica - Anorganická chémia hrou pre našich žiakov:

Ďakujeme aj Vám pán Kyselica.

3.6.2016 na sviatok MDD darovala našim žiakom jeden veľký sud Kofoly pani učiteľka Mgr. Mačurová.

HD Elektronic, Brunovce - digitálny fotoaparát, MP3 CD prehrávač, nabíjacie baterky s nabíjačkou.

Emil Urban ml. - doprava žiakov na športové súťaže.

Reštaurácia Dami - stoličky do klubovne.

Freundenberg Filtration Technologies, Potvorice - stoličky do žiackej študovne.

Augustín B&M, Horná Streda - zemina pre izbové kvety, materiál na  trhy (kvetináče, sviečky), stromček ku Noci s Andersenom.

VACUUMSCHMELZE, GmbH, Horná Streda.

Fimabo s.r.o., Potvorice - ochranná doska do telocvične.

MIKŠÍK (Rastislav Mikšík), Nové mesto nad Váhom - menovky na všetky triedy, 2 tujky, kancelárske potreby - materiál na vianočné trhy.

Rema M Horná Streda - materiál na nové žinenky.

Obec Horná Streda - sladkosti do truhlice s pokladom na Noc s Andersenom, financovanie viacerých školských podujatí.

Pán Jozef Markech - oprava stien a vymaľovanie spoločenskej miestnosti.

Pani Vrábelová - vysadenie a starostlinosť o skalku pri vchode do školy.

Peter Vrábel - nábytok do študovne.

Rôznymi drobnosťami prispeli: pán Sabo, Mgr. Miškovicová.

Mgr. Viliam Žitňanský - toner do tlačiarne, ceny pre Vianočný školský turnaj vo futbale.

SPORTIKA - dresy, rozlišovačky.

VACUUMSCHMELZE Horná Streda - nákup náradia pre žiakov do školskej dielne.

Mgr. Lenka Mačurová - počítače pre žiakov; kofola a vinea pre žiakov na MDD- 1.6.2015.

LUDOPRINT - papiernictvo Nové Mesto nad Váhom

PODNIKATEL - papiernictvo Piešťany

Ďakujeme všetkým priateľom našej školy za ich podporu a pomoc! smileyyeswink