FOTOALBUM MŠ: Informácie o zápise detí do MŠ OZNAMY: Pedagogické poradenstvo pre rodičov Rady pre rodičov škôlkárov Rozvoj reči dieťaťa Problémy a ich eliminovanie Žiadosť o prijatie do MŠ Školský poriadok MŠ 2015/ 2016 Správa o VVČ 2012/2013 Správa o VVČ 2011/2012 Výučba anglického jazyka Rozlúčka s predškolákmi 2012/2013 Správa o VVČ 2013/2014

Rozlúčka s predškolákmi 2012/2013

V stredu 26.6. sa v materskej škole konala rozlúčka so školským rokom 2012/2013 a predškolákmi.

Pozvanie prijali: pani riaditeľka Základnej školy s materskou školou , pán starosta obce Horná Streda, rodičia a deti. Všetko sa konalo v miestnom kultúrnom stredisku. Týmto ďakujeme pánovi starostovi za poskytnutie priestorov.

Lúčili sa predškoláci: Sofia Babulicová

Nikolka Balážiková

Milanko Forro

Matúško Toráč

Martinko Jankech

Erika Deanková

Denisko Kotula

Miška Veselá

Lukasko Kubriczký

Po príhovore pani riaditeľky dostali predškoláci šerpy, ktoré vyrobila pani učiteľka Martinka Schmidová a darčeky, knižku, znak našej triedy malú sovičku, perníkové srdiečka, ktoré upiekla pani učiteľka Dadka Burzová. Potom sa deti predviedli v krátkom programe a začala sa zábava. Sála bola vyzdobená balónmi a deti si z rodičmi užívali pri súťažiach a tanci.

Potom si pochutnávali na grilovaných špekáčikoch, zákuskoch a slaných dobrotách, ktoré pripravili šikovné mamičky.

Celý deň  sa deti tešili na krásnu tortu, ktorú upiekla pani učiteľka Janka Jankechová, nechýbal na nej znak predškolákov - krásna a múdra sova z marcipánu.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí pomáhali pri príprave rozlúčky a  aj za sponzorské príspevky a darčeky.

Ďakujeme rodine Kubriczkej, Kusej, Jankechovej, Šimkovej, Hanzlíkovej, Foorovej, Királovej a fotografovi Adamovi Jankechovi.

Ani malé lienočky neobišli naprázdno. Pani učiteľky Evka a Janka im rozdali malé magnetické lienky.

V piatok 28.06.2013 naši predškoláci v sprievode svojich kamarátov škôlkárov a pani učiteliek za veselého spevu, odniesli svoje tablo absolventov MŠ na výstavu do priestorov miestnych potravín.

Všetkým deťom a ich rodinám prajeme krásne prázdniny. Prváčikom veľa síl do školského roka.

Kolektív materskej školy