• Exkurzie:

• Dňa 26.5.2023 sa žiaci 8. a 9. ročníka zúčastnili exkurzie do Serede. K žiakom z najstarších ročníkov sa pridalo pár siedmakov a spoločne vyrazili do múzea holokaustu, ktoré vzniklo v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora v Seredi. Po zaujímavej prednáške s názvom Deti a holokaust sme sa presunuli do expozície múzea. V múzeu sú vystavené dobové dokumenty, fotografie a predmety súvisiace s prenasledovaním Židov na území Slovenska.  Múzeum zároveň slúži aj ako pamätník zavraždeným Židom zo Slovenska.

Exkurziou ôsmaci pokračovali aj 1.6.2023, kedy sa s pánom riaditeľom vybrali do Nitry. Navštívili Dražovský kostolík, Nitriansky hrad, no obzreli si aj centrum Nitry a divadlo Andreja Bagara. Po krásnej exkurzii si na záver užili rozchod v OC Mlyny.

• Oslava Dňa detí v škole - súťaže:

• 1. jún patrí na Slovensku už od roku 1952 všetkým deťom. Pre našich žiakov sme si na piatok pripravili veselé, zábavno – súťažné dopoludnie. Svoje zručnosti si prvostupniari premerali v rôznych športových aktivitách a taktiež si otestovali svoje bystré hlavičky. Druhostupniari si svoje sily zmerali vo futbalovom turnaji a vo vybíjanej. Na všetkých čakali krásne ceny a sladké odmeny.

Deň detí sme si všetci spoločne užili.

2.6.2023....